Přihlásit se:




Zapomenuté heslo

Výsledková listina - 2018

Kategorie: Junioři B do 18 - 10km

St. č. Jméno 11.04. 25.04. 09.05. 23.05. 06.06. 21.06. 05.09. 19.09. 03.10. Celkem

Kategorie: Junioři B do 18 - 5km

St. č. Jméno 11.04. 25.04. 09.05. 23.05. 06.06. 21.06. 05.09. 19.09. 03.10. Celkem
354 Vích Jakub -- 31:10 33:14 30:49 28:09 27:58 -- 31:38 29:02 1
372 Syřiště Ondřej -- -- -- 27:01 26:51 25:57 27:00 -- 26:18 2
437 Šlégl Jan -- 33:52 34:21 -- -- -- -- -- 37:47 3
289 Skřivánek Jakub -- -- -- -- -- 47:51 -- 44:50 47:28 4
488 Abrt Jan -- 34:58 33:34 -- -- -- -- -- -- 5
489 Kukla Štěpán -- -- -- -- -- -- -- -- 42:59 6

Kategorie: Juniorky B do 18 - 5km

St. č. Jméno 11.04. 25.04. 09.05. 23.05. 06.06. 21.06. 05.09. 19.09. 03.10. Celkem
492 Němcová Nikola 45:15 46:16 42:23 40:40 45:07 -- 40:54 41:55 43:26 1
454 Martincová Tereza 32:54 30:13 29:40 28:47 27:52 -- -- 28:53 28:34 2
388 Skácelová Adéla -- 29:07 29:35 28:34 -- -- -- -- -- 3
366 Hromadová Klára -- 34:04 -- -- -- -- 37:11 -- -- 4
398 Hloušková Tereza -- -- -- -- 39:52 -- -- -- -- 5

Kategorie: Juniorky B do 18 - 10km

St. č. Jméno 11.04. 25.04. 09.05. 23.05. 06.06. 21.06. 05.09. 19.09. 03.10. Celkem

Kategorie: Ženy B do 40 - 5km

St. č. Jméno 11.04. 25.04. 09.05. 23.05. 06.06. 21.06. 05.09. 19.09. 03.10. Celkem
207 Svobodová Klára -- 28:06 29:43 28:19 28:20 28:52 28:56 29:15 28:41 1
499 Hobrlantová Lucie 29:42 -- 28:48 28:02 28:44 -- 28:09 28:51 28:12 2
445 Šléglová Andrea 38:41 37:38 37:00 39:31 36:03 36:08 41:02 40:59 43:30 3
498 Strassová Michala 38:37 35:04 38:26 37:19 38:33 47:52 37:47 44:53 47:26 4
299 Cendelínová Hana -- 28:02 28:19 27:46 28:17 -- -- 29:03 -- 5
496 Čermáková Zuzana 35:06 33:33 33:28 34:29 34:29 -- 34:33 -- -- 6
453 Křenková Geislerová Blanka 37:55 34:31 33:39 32:54 -- 35:03 -- -- -- 7
356 Hoffmannová Klára -- 30:37 -- 31:39 -- -- 31:29 -- 31:33 8
392 Kovářová Barbara -- -- -- 30:58 -- -- 29:28 -- 28:34 9
474 Kleinerová Barbora -- -- -- -- -- -- 31:13 31:49 31:30 10
389 Kuklová Kateřina -- -- -- 47:20 -- 43:37 -- -- 43:05 11
316 Cizkova Jana -- 33:03 35:54 -- -- -- -- -- -- 12
295 Skácelová Kateřina -- -- 33:21 34:17 -- -- -- -- -- 13
460 Podrábská Alžběta -- -- 27:44 -- -- -- -- -- -- 14
464 Fryšarová Eva -- -- -- 27:41 -- -- -- -- -- 15
11 Vzoreková Veronika -- -- -- -- -- -- -- -- 27:16 16
283 Čmelíková Jolana -- -- 30:34 -- -- -- -- -- -- 17
475 Vondrová Michaela -- -- -- 29:26 -- -- -- -- -- 18
399 Čermáková Kristýna -- -- -- -- 34:37 -- -- -- -- 19
476 Pilná Petra -- -- -- -- -- -- 31:27 -- -- 20
292 Gitlerová Jana -- -- 31:15 -- -- -- -- -- -- 21
353 Rousová Andrea -- 34:58 -- -- -- -- -- -- -- 22
67 Prokšíková Pavla -- -- -- -- -- -- -- -- 43:59 23

Kategorie: Ženy B do 40 - 10km

St. č. Jméno 11.04. 25.04. 09.05. 23.05. 06.06. 21.06. 05.09. 19.09. 03.10. Celkem
80 Nikodýmová Petra -- -- -- -- -- -- -- 01:12:41 01:09:26 1
466 Hamouzová Michaela -- -- -- 01:06:31 -- -- -- -- -- 2
469 Vokurková Marta -- -- -- -- -- -- 01:00:44 -- -- 3

Kategorie: Muži B do 40 - 10km

St. č. Jméno 11.04. 25.04. 09.05. 23.05. 06.06. 21.06. 05.09. 19.09. 03.10. Celkem
298 Siruček David -- -- 48:41 49:47 49:09 46:17 48:21 50:30 47:22 1
297 Drbohlav Martin -- -- 51:08 53:12 50:54 52:49 49:12 54:10 50:10 2
444 Šlegl Jan 51:06 51:13 -- -- -- -- 52:08 52:46 -- 3
441 Exner Pavel 53:53 -- -- -- -- -- 52:31 54:23 52:59 4
281 Andrle Ales -- -- 01:01:23 -- 58:08 -- -- -- -- 5
495 Netík Lukáš 50:55 -- -- -- -- -- -- -- -- 6
481 Weilguny Miroslav -- -- -- -- -- 46:20 -- -- -- 7
461 Novotný Václav -- -- 56:58 -- -- -- -- -- -- 8
458 Nikolič Marek 53:09 -- -- -- -- -- -- -- -- 9
384 Matek Vojtěch -- -- -- -- -- 57:06 -- -- -- 10
385 Matek Štěpán -- -- -- -- -- 59:40 -- -- -- 11

Kategorie: Muži B do 40 - 5km

St. č. Jméno 11.04. 25.04. 09.05. 23.05. 06.06. 21.06. 05.09. 19.09. 03.10. Celkem
452 Křenek Tomáš 36:33 27:45 -- 27:10 26:58 26:49 26:42 27:27 26:50 1
442 Rexa Martin 22:10 21:42 21:35 -- 21:30 -- -- 21:36 21:32 2
491 Němec Hynek 45:15 46:17 42:19 41:17 45:07 40:53 40:53 39:15 40:53 3
462 Podzimek Jakub -- -- 23:50 22:25 22:49 22:27 -- 24:58 22:24 4
443 Frus Lukáš 32:26 30:56 30:47 30:26 31:28 -- 33:41 -- 33:47 5
446 Sádek Petr 32:26 29:19 31:26 30:01 -- -- 39:19 -- -- 6
447 Kolaja Jan 26:29 25:55 -- 25:14 -- -- 25:52 -- -- 7
463 Štofik Petr -- -- -- 34:31 33:03 33:28 33:58 -- -- 8
449 Sklenář David 25:26 25:26 25:19 -- -- -- -- -- -- 9
290 Trdla Martin -- -- 25:09 -- -- 24:49 -- -- -- 10
390 Hájek Michael -- -- -- 27:24 -- 27:11 -- -- -- 11
77 Křováček Martin -- -- -- -- -- -- -- 30:22 27:29 12
304 Schwarz Marcel -- 35:43 -- 36:00 -- -- -- -- -- 13
286 Petiška Ondřej -- -- 21:13 -- -- -- -- -- -- 14
471 Borůvka Jakub -- -- -- -- -- -- 24:21 -- -- 15
465 Kvasnička Daniel -- -- -- 23:18 -- -- -- -- -- 16
280 Holomoucký Adam -- 22:06 -- -- -- -- -- -- -- 17
81 Linka Milan -- -- -- -- -- -- -- 23:21 -- 18
7 Patay František -- -- -- -- -- -- -- -- 23:32 19
89 Calka Erik -- -- -- -- -- -- -- -- 24:09 20
459 Pelant Michal -- -- 25:11 -- -- -- -- -- -- 21
8 Šourek Jaroslav -- -- -- -- -- -- -- -- 24:31 22
394 Dlouhý Marek -- -- -- -- 40:28 -- -- -- -- 23
450 Veverka Jiří 33:56 -- -- -- -- -- -- -- -- 24
287 Křivský Vladimír -- -- 26:59 -- -- -- -- -- -- 25
278 Rapčan Ladislav -- 33:14 -- -- -- -- -- -- -- 26
468 Grygar Jiří -- -- -- 30:37 -- -- -- -- -- 27

Kategorie: Ženy C od 40 - 10km

St. č. Jméno 11.04. 25.04. 09.05. 23.05. 06.06. 21.06. 05.09. 19.09. 03.10. Celkem
4840 Dusilová Hedvika -- -- -- -- -- -- -- 01:12:59 01:08:58 1
473 Mihočková Martina -- -- -- -- -- -- 01:11:23 -- -- 2

Kategorie: Ženy C od 40 - 5km

St. č. Jméno 11.04. 25.04. 09.05. 23.05. 06.06. 21.06. 05.09. 19.09. 03.10. Celkem
500 Kapletová Monika 27:13 -- 27:46 -- 27:33 27:14 26:47 -- 27:22 1
448 Jarošová Jana 27:23 27:50 27:23 27:32 -- -- -- 27:58 27:34 2
379 Berková Jaroslava -- -- -- -- 33:50 -- -- 33:49 -- 3
371 Jeništová Dana -- -- -- 48:36 41:57 -- -- -- -- 4
332 Skácelová Marie -- 29:07 31:02 -- -- -- -- -- -- 5
279 Jirásková Martina -- 28:39 -- -- -- -- -- -- -- 6
376 Vlčková Grohová Jitka -- -- -- -- -- 35:24 -- -- -- 7
484 Dusilová Hedvika -- -- -- -- -- -- 34:07 -- -- 8
4730 Mihočková Martina -- -- -- -- -- -- -- 33:59 -- 9
490 Závětová Maria 33:03 -- -- -- -- -- -- -- -- 10
205 Ševčíková Miloslava -- 43:37 -- -- -- -- -- -- -- 11
486 Marčáková Vladimíra -- 43:38 -- -- -- -- -- -- -- 12

Kategorie: Muži C od 40 - 10km

St. č. Jméno 11.04. 25.04. 09.05. 23.05. 06.06. 21.06. 05.09. 19.09. 03.10. Celkem
285 Vachula Pavel -- -- 49:12 -- -- -- 47:57 50:29 47:06 1
386 Drbohlav Bohumil -- -- -- -- 59:08 -- 57:20 58:40 56:26 2
276 Vrba Martin -- 49:02 52:12 -- -- -- -- -- 51:11 3
470 Vokurka Jan -- -- -- -- -- -- 01:07:07 01:08:41 -- 4
293 Fix Jiří -- -- 46:42 -- -- -- -- -- -- 5
482 Bečka Miloslav -- -- -- -- -- -- 01:08:13 -- -- 6
472 Pražák Jaroslav -- -- -- -- -- -- 01:15:27 -- -- 7

Kategorie: Muži C od 40 - 5km

St. č. Jméno 11.04. 25.04. 09.05. 23.05. 06.06. 21.06. 05.09. 19.09. 03.10. Celkem
494 Hegr Tomáš 26:03 25:44 26:04 26:01 26:12 26:38 26:49 26:48 25:43 1
451 Němec Petr 35:46 34:59 34:57 34:46 34:15 35:19 37:43 39:17 35:49 2
439 Regner Tomáš -- 26:01 25:24 -- 25:07 24:42 25:15 25:20 25:12 3
391 Eigl Michal -- 27:01 25:01 24:45 25:46 24:37 24:41 -- -- 4
362 Janeček Václav -- 27:37 27:13 26:40 26:30 -- -- -- -- 5
380 Ihring Zdeněk -- -- -- -- 28:04 -- 27:04 27:32 27:07 6
480 Tůma Radek -- -- -- -- -- -- 26:55 26:57 28:04 7
277 Abrt Jan -- 34:58 40:42 -- -- -- -- -- -- 8
370 Linke Libor -- 35:42 -- 35:03 -- -- -- -- -- 9
455 Habel Miroslav -- 35:04 36:00 -- -- -- -- -- -- 10
375 Koucký Roman -- -- -- -- 22:38 -- -- -- -- 11
483 Zavadil Michal -- -- -- -- -- -- 23:51 -- -- 12
378 Zuzánek Zdeněk -- -- -- -- 22:57 -- -- -- -- 13
368 Thiel Miroslav -- 31:55 -- -- -- -- -- -- -- 14
288 Pulščák Michal -- -- 32:33 -- -- -- -- -- -- 15
3 Toločko Pavel -- -- -- -- -- -- -- -- 28:35 16
377 Prochazka David -- -- -- -- 29:50 -- -- -- -- 17

Těšíme se na další závod s vámi.

LIBERECKÁ PĚTKA

ZÁVODY V TRAILOVÉM BĚHU 2018 

Vratislavice nad Nisou (pivovar Konrad)

Generální partner:
Partneři:

 

Pivovar konrád vratislavice

škola bruslení na inline

Triatlon Hradec Králové

 

 

 

 

  europamaraton  

Logo Snow and Fun

Mocca

Mocca Yes

SOOB

Koloběžky Český ráj

Tvoje Forma


powerbreathe


Podporujeme:

Liberecký survival