Přihlásit se:




Zapomenuté heslo

Výsledková listina - 2018

St. číslo Příjmení Jméno Tým Čas Body Pořadí
462 Podzimek Jakub Hrádek nad Nisou 00:22:25 40 1
465 Kvasnička Daniel 00:23:18 38 2
391 Eigl Michal 00:24:45 40 3
447 Kolaja Jan MTB Trilogy 00:25:14 36 4
494 Hegr Tomáš Night Run Team 00:26:01 38 5
362 Janeček Václav KSM HRÁDEK 00:26:40 36 6
372 Syřiště Ondřej 00:27:01 40 7
452 Křenek Tomáš Loko Liberec 00:27:10 34 8
390 Hájek Michael 00:27:24 32 9
448 Jarošová Jana KSM HRÁDEK 00:27:32 40 10
464 Fryšarová Eva 00:27:41 40 11
299 Cendelínová Hana KSM HRÁDEK 00:27:46 38 12
499 Hobrlantová Lucie KSM HRÁDEK 00:28:02 36 13
207 Svobodová Klára 00:28:19 34 14
388 Skácelová Adéla 00:28:34 40 15
454 Martincová Tereza KSM hrádek 00:28:47 38 16
475 Vondrová Michaela L5 Team 00:29:26 32 17
446 Sádek Petr 00:30:01 30 18
443 Frus Lukáš 00:30:26 28 19
468 Grygar Jiří 00:30:37 26 20
354 Vích Jakub 00:30:49 38 21
392 Kovářová Barbara 00:30:58 30 22
356 Hoffmannová Klára 00:31:39 28 23
453 Křenková Geislerová Blanka LLI Liberec 00:32:54 26 24
295 Skácelová Kateřina 00:34:17 24 25
496 Čermáková Zuzana 00:34:29 22 26
463 Štofik Petr 00:34:31 24 27
451 Němec Petr 00:34:46 34 28
370 Linke Libor Cundrdomu.cz 00:35:03 32 29
304 Schwarz Marcel 00:36:00 22 30
498 Strassová Michala 00:37:19 20 31
445 Šléglová Andrea RunBoTeam Liberec 00:39:31 18 32
492 Němcová Nikola 00:40:40 36 33
491 Němec Hynek 00:41:17 20 34
389 Kuklová Kateřina Kooperativa Team 00:47:20 16 35
371 Jeništová Dana MŠ Bertík c.e.o. 00:48:36 38 36
298 Siruček David 00:49:47 40 37
297 Drbohlav Martin EXTRA Brno 00:53:12 38 38
466 Hamouzová Michaela Žižkovský Tygři 01:06:31 40 39

Těšíme se na další závod s vámi.

LIBERECKÁ PĚTKA

ZÁVODY V TRAILOVÉM BĚHU 2018 

Vratislavice nad Nisou (pivovar Konrad)

Generální partner:
Partneři:

 

Pivovar konrád vratislavice

škola bruslení na inline

Triatlon Hradec Králové

 

 

 

 

  europamaraton  

Logo Snow and Fun

Mocca

Mocca Yes

SOOB

Koloběžky Český ráj

Tvoje Forma


powerbreathe


Podporujeme:

Liberecký survival